Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Haberler
BAŞKANLAR´DAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
17 Mayıs 2024 BAŞKANLAR´DAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUT...

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.

Devamını Oku
KARAMAN TSO TOBB 80. GENEL KURULU’NA KATILDI
17 Mayıs 2024 KARAMAN TSO TOBB 80. GENEL KURULU’NA KATILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde düzenlenen, TOBB 80.Genel Kuruluna, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin 81 İl ve 160 İlçesinin, Oda ve Borsalarının Meclis Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları, Delegeleri katıldı.

Devamını Oku
KARAMAN TSO VE KARAMAN TB TOBB 80. GENEL KURUL YÖRESEL ÜRÜNLER STANDINDA ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ
16 Mayıs 2024 KARAMAN TSO VE KARAMAN TB TOBB 80. GENEL KURUL YÖ...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 80. Genel Kurulu geniş katılımla gerçekleşti. Genel Kurula Odamızı temsilen Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Genel Kurul Delegeleri Ahmet Bozoğlu, Mehmet Ali Tankişi, Mehmet Erman Koyuncu, Özgür Can Ünüvar, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emre Öztoprak ve Genel Sekreter Ayşegül Koçak katıldı.

Devamını Oku
İSTANBUL KARAMANLILAR EĞİTİM KÜLTÜR VE SOSYAL DAYANIŞMA VAKFI’NDAN (İKEV) ODAMIZA ZİYARET
15 Mayıs 2024 İSTANBUL KARAMANLILAR EĞİTİM KÜLTÜR VE SOSYAL DAYA...

İstanbul Karamanlılar Eğitim Kültür Vakfı (İKEV) Yönetim Kurulu Başkanı, Üyeleri İstanbul’dan bir ekip ile beraber Karaman gezileri kapsamında Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Devamını Oku
 SGK HEYETİ’NDEN “SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI” KAPSAMINDA ODAMIZA ZİYARET
14 Mayıs 2024 SGK HEYETİ’NDEN “SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI” KAPSAM...

Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları kapsamında, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar Fındık ve SGK Kurum Personelleri ile birlikte Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan’ı makamında ziyaret ettiler.

Devamını Oku
EN GÜZEL VİTRİN YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
14 Mayıs 2024 EN GÜZEL VİTRİN YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BUL...

747. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Etkinlikleri kapsamında Karaman Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “En Güzel Vitrin Yarışması” Ödül Töreni KMÜ Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Devamını Oku
747. TÜRK DIL BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENI YAPILDI
14 Mayıs 2024 747. TÜRK DIL BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENI YAPILDI

Karamanoğlu Mehmet Bey’in Türkçemizi taçlandırdığı 13 Mayıs 1277’de yayınladığı fermanının 747. Yıldönümü dolayısıyla Valimiz H. Engin Sarıibrahim başkanlığındaki kutlama komitesi tarafından Atatürk anıtına çelenk sunuldu.

Devamını Oku
KTSO BAŞKANI MUSTAFA GÖKHAN ALKAN TÜRK DIL BAYRAMI KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN HOŞGÖRÜ YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI
14 Mayıs 2024 KTSO BAŞKANI MUSTAFA GÖKHAN ALKAN TÜRK DIL BAYRAMI...

Karamanoğlu Mehmet Bey’in 13 Mayıs 1277’de yayınladığı fermanıyla Türkçe’nin resmi dil olarak kabul edilişinin 747. Yıldönümü ve Yunus Emre’yi Anma etkinlikleri kapsamında hoşgörü yürüyüşü gerçekleştirildi.

Devamını Oku
BAŞKANLAR'DAN TÜRK DİL BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
13 Mayıs 2024 BAŞKANLAR'DAN TÜRK DİL BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, 1277’de Karamanoğlu Mehmet Bey’in fermanıyla Anadolu’da ilk kez devlet dili olarak kabul edilmesinin 747. yıldönümünü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Devamını Oku