Kategori: Odamızdan Haberler - Toplam kayıt: 867

 KARAMAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ FİKRET BAYRAKTAR KTSO BAŞKANI MUSTAFA TOKTAY´I ZİYARET ETTİ

26.9.2017

 
Karaman İl Emniyet Müdürü Sayın Fikret Bayraktar, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay'a iade-i ziyarette bulundu.
 

 KTSO´DAN 26 EYLÜL DİL BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

26.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M.Gökhan ALKAN ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY 26 Eylül I. Türk Dil Kurultayı'nın ve Türk Dil Bayramının 85. yıldönümü sebebiyle yayınladıkları kutlama mesajlarında;
 

 KOSGEB´İN KOBİ GEL DESTEĞİ ÜYELERİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK!...

22.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay; KOBİ GEL DESTEĞİ ile ilgili olarak yayınlamış olduğu basın duyurusunda;
 

 KARAMAN TSO´DAN CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

21.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M.Gökhan Alkan, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Yavuz, Mustafa Hebebci, Nuri Eren ile birlikte, Karaman Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Hikmet Turan'ı makamında ziyaret ettiler.
 

 MM PACKACİNG VE SÜPERPAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş TÜRKİYE YETKİLİLERİ´NDEN BAŞKAN TOKTAY´A ZİYARET

19.9.2017

 
MM Packacing ve Süperpak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş Türkiye CEO'su Aydın TÜRE ve Şirketin Avusturya, Polonya, Romanya ve Türkiye den sorumlu müdürü Hannes SCHEİCH, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY'I makamında ziyaret etti.
 

 KARAMAN TSO´ DA AKREDİTASYON DENETİMİ GERÇEKLEŞİYOR...

18.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Hebebci ve Nuri Eren'in katılımları ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çerçevesinde Akreditasyon denetimi düzenleniyor.
 

 KARAMAN TSO´DAN 19 EYLÜL GAZİLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

18.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ebedi başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "mareşal" rütbesi ve "gazi" unvanının verilişinin 96’ıncı yıl dönümünde, vatanın bölünmez bütünlüğü, devletin bekası ve milletin birliği uğruna canlarını ortaya koyan, şehitliğe niyet eden ve gazilik rütbesine yükselen kahramanları şükran ve minnetle andıklarını bildirdiler.
 

 KARAMAN TSO´ DAN AHİLİK HAFTASI KUTLAMA MESAJI

15.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, yayınlamış oldukları Ahilik haftası kutlama mesajında;
 

 KTSO´DAN ODA ÜYELERİNE BİR YENİLİK DAHA !...

13.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay ve Özel Karaman Hastanesi yetkilisi Mehmet Polat ile yapmış oldukları istişareler neticesinde protokol anlaşması imzalayarak, Özel Karaman Hastanesi'nden hizmet talebinde bulunan Kurum üyelerine ve 1. derece yakınlarına %35 indirim uygulanacağını bildirdiler.
 

 KARAMAN TSO´DAN KARAMAN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

12.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M.Gökhan Alkan, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Mutlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Hebebci, Nuri Eren ve Yaşar Yavuz ile birlikte Karaman Ak Parti İl Başkanı Mehmet Er'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.